Fenomenální drink
Fenomenální recepty

Fenomenální drink

Když se delší dobu pohybujete kolem @georgenemec , nevyhnete se dvoum možným scénářům: Když vás lidi uvidí spolu na ulici, budou vás označovat jako „ten ošklivější“ a druhá varianta je ta, že začnete chtě nechtě dělat vlastní koktejly. Včera jsme si koupili sadu na míchání těchto pestrobarevných nápojů a začali jsme tvořit umění. Předem doporučuju navštívit Georgův kurz Coctail Class, protože pak se vyhnete trapné situaci, kdy se jako já snažíte míchat v šejkru ingredience s perlivým tonikem (koktejl všude kromě v šejkru). Ale už dost bylo promo, teď je na řadě další z fenomenálních receptů.
Jako první si vymačkáte šťávu z grepu a zbavíte ji dužiny, protože dužina je stejná jako voliči SPD – zlo. Nyní začneme, jak říkáme my barmani (nebo jenom já) „odměřovat kalíšky“ (v sadě k šejkru). tři kalíšky kvalitního, bílého portského vína, dva kalíšky grepové štávy, půlka hřebíčko-skořicového sirupu (nejlépe od @blogkitchenstory , protože je prostě nejlepší a dostal jsem ho k Vánocům). Vše protřepejte spolu s tím nejkřišťálovějším ledem v šejkru a nalijte do sklenice. Zbytek sklenky dolijte tonikem a zamíchejte. Kdo chce dozdobí si plátkem červeného grapu a dochutí pár kapkami limetky. Po Babicovsku, pokud nemáte limetku, tak tam dejte citron. Pokud nemáte ani citron tak jste nýmandi a nemá cenu se s vámi rozčilovat.
PS: Štastnej novej rok! Zítra asi nic zveřejnovat nebudu, aby to vypadalo, že jsem někde ve společnosti. (Ve skutečnosti ovšem budu schoulený do klubíčka někde v koutě brečet a u toho řvát „Jsem tak tlustý! Tak tlustý!“) 

No Comment

Please Post Your Comments & Reviews

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram did not return a 200.

Sleduj Taste of Red!