Video

Whiskey!

Asi jste si říkali, jak to, že jsem tak dlouho nic nezveřejnil a přitom váš prst netrpělivě koketoval s tlačítkem „přestat sledovat“. Nyní konečně došlo na to, proč jsem se odmlčel. Tvořil jsem tak moc, že by se za to nemusel stydět ani vynálezce lega. Využil jsem výzvy od @moethennessy a natočil video s nezapomenutelnou desetiletou whisky Ardbeg. Musím se přiznat, že šlo o nejnáročnější natáčení, které jsem kdy dělal. Skotská blata sice v Čechách nemáme, ale máme tu krajinu a hlavně mlhu, která se poeticky rozlévá nad vodní krajinou. Jestli je něco, co patří k sobě, tak je to skotská, mlha a Beef stew (samozřejmě že jsem nepoužíval desetiletou whisky jako přísadu do vaření, nechci aby mne scottish svět vnímal jako barbara). Toto vyloženě chlapské jídlo se nejlépe připravuje v přírodě nad ohněm, který ošlehá tváře všech drsných chlapů kterým v žilách koluje krev Williama Walace.Za pomoc s kamerou děkuji Štěpán Lenk (točit sám sebe, prostě moc nejde) a také @pateckova za čepici, díký které je video tím, čím je.

Zveřejnil(a) Adam Dvořák dne Úterý 12. listopadu 2019

Asi jste si říkali, jak to, že jsem tak dlouho nic nezveřejnil a přitom váš prst netrpělivě koketoval s tlačítkem „přestat sledovat“. Nyní konečně došlo na to, proč jsem se odmlčel. Tvořil jsem tak moc, že by se za to nemusel stydět ani vynálezce lega. Využil jsem výzvy od @moethennessy a natočil video s nezapomenutelnou desetiletou whisky Ardbeg. Musím se přiznat, že šlo o nejnáročnější natáčení, které jsem kdy dělal. Skotská blata sice v Čechách nemáme, ale máme tu krajinu a hlavně mlhu, která se poeticky rozlévá nad vodní krajinou. Jestli je něco, co patří k sobě, tak je to skotská, mlha a Beef stew (samozřejmě že jsem nepoužíval desetiletou whisky jako přísadu do vaření, nechci aby mne scottish svět vnímal jako barbara). Toto vyloženě chlapské jídlo se nejlépe připravuje v přírodě nad ohněm, který ošlehá tváře všech drsných chlapů kterým v žilách koluje krev Williama Walace.
Za pomoc s kamerou děkuji @vakostepan (točit sám sebe, prostě moc nejde) a také @pateckova za čepici, díký které je video tím, čím je.

No Comment

Please Post Your Comments & Reviews

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram did not return a 200.

Sleduj Taste of Red!